Krokodyl w doniczce / Zapowiedzi

Co jest ważne w życiu?

Tak często szukamy odpowiedzi na pytanie – co jest w życiu najważniejsze? A prawda jest taka, że odpowiedź nie jest wcale skomplikowana i najczęściej skupia się dookoła rodziny, życia, szczęścia, miłości. Tylko wszystko należy uporządkować w odpowiedniej kolejności, aby być pewnym, że podejmuje się dobrą decyzję. Tylko, że nie wszyscy są w stanie sobie uświadomić, że nigdzie daleko odpowiedzi na takie pytanie się nie poszukuje. Po prostu trzeba pomyśleć, aby mieć pewność co do pewnych rzeczy. O poszukiwaniu ważnych rzeczy opowiada specjalistka od emocji Anna Szczęsna w “Krokodyl w doniczce” (https://www.taniaksiazka.pl/krokodyl-w-doniczce-anna-szczesna-p-1377361.html).

Powieści obyczajowe

Anna Szczęsna to najlepsza autorka powieści obyczajowych ostatnich czasów. Jeżeli ktoś chce przeczytać coś, gdzie do czynienia ma z całą gamą ludzkich emocji, to koniecznie powinien sięgnąć po „Gang różowych kapeluszy”, „Jutro pachnie cynamonem”, „Myśl do przytulania”, „Książka zamiast Kwiatka”. W jej dorobku można znaleźć wspaniałe książki, dzięki którym w łatwy sposób można identyfikować się z bohaterami. Tym razem czytelnik będzie miał z trojgiem odmiennych sobie osób. Pierwsza z nich to Aldona. Kobieta ma lat 70 i na pewno nie zachowuje się jak klasyczna babcia w jej wieku. Tak, Aldona doskonale umie robić na drutach, ale ma w sobie tylko energii, ile nie ma czasem osoba dwa razy od niej młodsza. Wadą Aldony jest zbytnia nerwowość. Przeszkadza jej wszystko – nawet chodzenie sąsiadów po domu. Lekarz poradził jej wyładowanie emocji na torze rajdowym, co też żwawa 70tka z wielką przyjemnością robi.

Odmienne charaktery

Pawłowi udało się wydać jeden naprawdę hitowy bestseller. Ale to by było właściwie na tyle. Bo reszta okazała się dużą miernotą. Teraz Paweł obserwuje mieszkańców Przymorza ze swojego mieszkania i uważa, że jego życie to wielka porażka. Z wielką pasją mężczyzna podchodzi do pielęgnacji swoich agaw i aloesów, jakie są jego prawdziwą dumą. Kaja jest zachwycona, ponieważ w końcu ma własne mieszkanie. Koniec ze słowem wynajem, ponieważ jest na swoim. Tylko kredyt jaki zaciągnęła w tym celu nie daje jej czasem spokoju. Przedsiębiorcza kobieta opatruje okazję i możliwy zastrzyk gotówki w nowym sąsiedzie – pisarzu. Kaja uważa, że Pawłowi przyda się asystentka, która w odpowiedni sposób go poprowadzi, dzięki czemu ten stanie się gwiazdą. Czy bohaterowie będą wiedzieli co tak naprawdę jest w ich życiu ważne i gdzie powinni szukać złotego środka, aby być szczęśliwym? “Krokodyl w doniczce” to życiowa i dobra książka.

Kawa zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com

Author

biuro@seodot.pl